Діяльність ВАКХЛМ

II Конференція-виставка «Медична лабораторія»

З 19 по 21 квітня 2011 року в Києві в павільйоні «НАУКА» НАН України (НК «Експоцентр України», пав. №23), за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, МОЗ України і НАМН України, відбудеться 2-а Конференція-виставка «Медична лабораторія», організована Всеукраїнською асоціацією клінічної хімії та лабораторної медицини, НАН України, компанією «ЕКСПОФОРУМ» і компанією «LMT Corporation». Основною метою Конференції-виставки є сприяння підвищенню рівня кваліфікації фахівців, розширення і оновлення професійних знань, ознайомлення з новими технологіями та можливостями їх практичного застосування в галузі лабораторної медицини.
Конференція-виставка «Медична лабораторія» – це новий професійний майданчик для плідного ділового спілкування виробників та імпортерів сучасного різноманітного обладнання для клінічних лабораторних досліджень з одного боку і лікарів-лаборантів та клініцистів з іншого. Цей захід, присвячений останнім досягненням в лабораторній медицині, об’єднує науково-практичну конференцію та виставкову експозицію сучасного клініко-діагностичного та загально лабораторного устаткування.
Учасники Конференції-виставки у 2010 році зійшлися на думці, що Україна потребує системного підходу до питання вдосконалення лабораторної діагностики. Цей захід став важливим етапом у процесі побудови такої системи і ефективним механізмом у її реалізації. У минулому році конференція стала місцем зустрічі понад 2000 фахівців в області лабораторної медицини з усіх регіонів України.
У 2011 році в рамках цього заходу відбудеться Науково-практична конференція «Актуальні питання лабораторної медицини» (організатор – Всеукраїнська асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини). На конференції будуть обговорюватися питання забезпечення якості клініко-лабораторних досліджень та модернізації матеріально-технічної бази медичних лабораторій України. Мова також піде про нові технології в діагностиці СНІДу, туберкульозу та онкогематологічних захворювань. У рамках конференції пройде нарада керівників регіональних центрів ВАКХЛМ.
Виставкова експозиція «Медична лабораторія» дозволить фахівцям ознайомитися з сучасним обладнанням для клініко-діагностичних досліджень, а також взяти участь у відкритих майстер-класах з актуальних питань лабораторної діагностики.
У виставці беруть участь понад 40 компаній, які пропонують сучасні технології та обладнання для забезпечення медичних лабораторій: «Рош Діагностикс», Bio-Rad Laboratories Inc, «Експерт», «АМед», «Хімлаборреактив», «ФАРМАСКО», «DiaSys Diagnostic Systems GmbH», «ЕКО-МЕД-С», «Діамеб», «ДіаВерітас», «Укрдіагностика», «Симеста ВААЛ», «Кормей», «Модем-1», «Медіст», «Авантіс ЛК», «Рідан Інжиніринг», «Спектромед-Україна», «Лабікс», «Террамед», «Діатест», «Діалог Діагностикс», «Реплікон», «Біо Тест Мед», НВЛ «Гранум», «АЛСІ ЛТД», «Укроргсинтез», «ЮВІС» , «ХіМеК», «БіоТехЛаб-С», «Трансмед», «Медбіоальянс», «Ерба Лахема», «МЕД-ЛАБ-СЕРВІС», «Реагент», «Акцепт», «Інтермедика», «Укрмедбудінвест», «Авів-Лаб», «Хема», «ВЕКТОР-БЕСТ-УКРАЇНА», «МЕД-ЛАБ-СЕРВІС». Також на виставці будуть представлені новітні розробки інститутів НАН України та НАМН України.
Запрошуємо спеціалістів, діяльність яких пов’язана з питаннями клінічної лабораторної діагностики взяти участь у Конференції та відвідати виставку, офіційне відкриття яких відбудеться 19 квітня 2011 року о 10-й годині за адресою: м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 1, НК «Експоцентр України», пав. № 23, «НАУКА».

Найближчими до місця проведення Конференції-виставки є готелі “Голосіївський” та “Мир”, а також Пансіонат Наукового центру радіаційної медицини НАМНУ (тел. (044)4509228). Діставатися до НК «Експоцентр України» зручніше від станції метро “Голосіївська”.

Завантажити Програму Коференції та Запрошення.

Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Most Popular

To Top