Діяльність ВАКХЛМ

Конференція-виставка «Медична лабораторія & Інновації в медицині» відбудеться в Києві 20-21 квітня 2010 р.

З 20 по 21 квітня 2010 року в Києві в НВЦ «Експоцентр України» (пав. №23, «НАУКА») відбудеться конференція-виставка «Медична лабораторія & Інновації в медицині», організована Міністерством охорони здоров’я України, Всеукраїнською асоціацією клінічної хімії і лабораторної медицини, НАН і АМН України та компанією LMT Corporation. Цей захід, присвячений останнім досягненням в лабораторній медицині, об’єднає науково-практичну конференцію, виставку сучасного лабораторного і діагностичного устаткування, експозицію інститутів НАН України і АМН України, а також презентації інноваційних проектів з медичної тематики.
У сучасних умовах в організації лікувально-діагностичного процесу особливу роль відіграє лабораторна медицина, яка надає лікареві понад 70% діагностично значущої інформації про стан пацієнта. Лабораторна медицина в Україні вимагає серйозних реформ – удосконалення нормативної і науково-методичної бази, розробки нових підходів до технічного оснащення лабораторій. Конференція-виставка «Медична лабораторія & Інновації в медицині» стане новим майданчиком для плідного діалогу між фахівцями лабораторної медицини і ученими, розробниками, виробниками і дистриб’юторами лабораторного і діагностичного устаткування, меблів, тест-систем, реактивів та інших витратних матеріалів.
Науково-практична конференція «Медична лабораторія & Інновації в медицині» (організатори – Всеукраїнська асоціація клінічної хімії і лабораторної медицини, МОЗ України, АМНУ) присвячена питанням забезпечення якості клініко-лабораторних досліджень, проблемам лабораторної діагностики в акушерсько-гінекологічній, онкогематологічній та ендокринологічній практиці. Окрім того, йтиметься про нові технології в діагностиці захворювань і модернізації матеріально-технічної бази медичних лабораторій України. В рамках конференції пройде нарада керівників регіональних центрів ВАКХЛМ і головних позаштатних обласних фахівців з клінічної лабораторної діагностики Міністерства охорони здоров’я України.
У рамках цього заходу відбудеться виставкова експозиція «Медична лабораторія», яка дозволить відвідувачам ознайомитися із сучасним устаткуванням для клініко-діагностичних досліджень, а також взяти участь у відкритих майстер-класах з актуальних питань лабораторної діагностики (зокрема, в галузі цитології з використанням мікроскопів ТМ «MICROS» і ТМ «Гранум»).
У виставці беруть участь понад 30 компаній, які пропонують сучасні технології та устаткування для забезпечення медичних лабораторій: «Рош Діагностикс», «Aбботт Лабораторіз С.А.», Bio-Rad Laboratories, Inc, «Експерт», «ФАРМАСКО», DiaSys Diagnostic Systems GMBH», «ЕКО-МЕД-С», «Діамеб», «Діаверітас», «Укрдіагностика», Тokyo Boeki CIS LTD, «Симеста ВААЛ», «Кормей», «Реплікон», «Біо Тест Мед», «МедБіоАльянс», «Філісит-діагностика», «Укрмедспілка», «Реагент», НПЛ «Гранум», «Квертимед-Україна», «АЛСІ» ЛТД, ЛАБ-УНІВЕРСУМ, «Укроргсинтез», «ЮВІС», «ТІС-КОМ Сервіс», «ХіМек», «БіоТехЛаб-с», «Трансмед», «Рідан Інжиніринг», Міжнародна школа технічного законодавства і управління якістю.
Запрошуємо фахівців державних і недержавних медичних лабораторій, лікарів, менеджерів соціальної медицини, фахівців СЕС, керівників місцевих управлінь і відділів охорони здоров’я (обласних, міських, районних), фахівців вітчизняних науково-дослідних і медичних установ МОЗ України, інститутів НАН України, АМН України взяти участь в конференції і відвідати виставку, офіційне відкриття якої відбудеться 20 квітня 2010 року в 10.00 за адресою: м. Київ, вул. Глушкова, 1, НВЦ «Експоцентр України» (колишня ВДНГ), пав. №23, «НАУКА».
Оргкомітет:
Компанія LMT Corporation
Адреса: Україна, м. Київ, пр-т 40-річчя Жовтня, 100/2
Тел./факс: +380 44 526 92 89
e-mail: [email protected]
www.lmt.kiev.ua
Всеукраїнська асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини
Тел.: +38 044 221 08 43
Тел.:+38 044 361 64 76
e-mail: [email protected], [email protected]
www.acclmu.org.ua
Завантажити Програму Науково-практичної конференції «Медична лабораторія & Інновації в медицині» (документ MSWord, 57k)
Завантажити одну та другу сторону запрошення для відвідування Конференції-виставки


Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

© 2006-2016 ACCLMU. Atlaskit.

To Top