Діяльність ВАКХЛМ

II Конференція-виставка «Медична лабораторія»

З 19 по 21 квітня 2011 року в Києві в павільйоні «НАУКА» НАН України (НК «Експоцентр України», пав. №23), за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, МОЗ України і НАМН України, відбудеться 2-а Конференція-виставка «Медична лабораторія», організована Всеукраїнською асоціацією клінічної хімії та лабораторної медицини, НАН України, компанією «ЕКСПОФОРУМ» і компанією «LMT Corporation». Основною метою Конференції-виставки є сприяння підвищенню рівня кваліфікації фахівців, розширення і оновлення професійних знань, ознайомлення з новими технологіями та можливостями їх практичного застосування в галузі лабораторної медицини.
Конференція-виставка «Медична лабораторія» – це новий професійний майданчик для плідного ділового спілкування виробників та імпортерів сучасного різноманітного обладнання для клінічних лабораторних досліджень з одного боку і лікарів-лаборантів та клініцистів з іншого. Цей захід, присвячений останнім досягненням в лабораторній медицині, об’єднує науково-практичну конференцію та виставкову експозицію сучасного клініко-діагностичного та загально лабораторного устаткування.
Учасники Конференції-виставки у 2010 році зійшлися на думці, що Україна потребує системного підходу до питання вдосконалення лабораторної діагностики. Цей захід став важливим етапом у процесі побудови такої системи і ефективним механізмом у її реалізації. У минулому році конференція стала місцем зустрічі понад 2000 фахівців в області лабораторної медицини з усіх регіонів України.
У 2011 році в рамках цього заходу відбудеться Науково-практична конференція «Актуальні питання лабораторної медицини» (організатор – Всеукраїнська асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини). На конференції будуть обговорюватися питання забезпечення якості клініко-лабораторних досліджень та модернізації матеріально-технічної бази медичних лабораторій України. Мова також піде про нові технології в діагностиці СНІДу, туберкульозу та онкогематологічних захворювань. У рамках конференції пройде нарада керівників регіональних центрів ВАКХЛМ.
Виставкова експозиція «Медична лабораторія» дозволить фахівцям ознайомитися з сучасним обладнанням для клініко-діагностичних досліджень, а також взяти участь у відкритих майстер-класах з актуальних питань лабораторної діагностики.
У виставці беруть участь понад 40 компаній, які пропонують сучасні технології та обладнання для забезпечення медичних лабораторій: «Рош Діагностикс», Bio-Rad Laboratories Inc, «Експерт», «АМед», «Хімлаборреактив», «ФАРМАСКО», «DiaSys Diagnostic Systems GmbH», «ЕКО-МЕД-С», «Діамеб», «ДіаВерітас», «Укрдіагностика», «Симеста ВААЛ», «Кормей», «Модем-1», «Медіст», «Авантіс ЛК», «Рідан Інжиніринг», «Спектромед-Україна», «Лабікс», «Террамед», «Діатест», «Діалог Діагностикс», «Реплікон», «Біо Тест Мед», НВЛ «Гранум», «АЛСІ ЛТД», «Укроргсинтез», «ЮВІС» , «ХіМеК», «БіоТехЛаб-С», «Трансмед», «Медбіоальянс», «Ерба Лахема», «МЕД-ЛАБ-СЕРВІС», «Реагент», «Акцепт», «Інтермедика», «Укрмедбудінвест», «Авів-Лаб», «Хема», «ВЕКТОР-БЕСТ-УКРАЇНА», «МЕД-ЛАБ-СЕРВІС». Також на виставці будуть представлені новітні розробки інститутів НАН України та НАМН України.
Запрошуємо спеціалістів, діяльність яких пов’язана з питаннями клінічної лабораторної діагностики взяти участь у Конференції та відвідати виставку, офіційне відкриття яких відбудеться 19 квітня 2011 року о 10-й годині за адресою: м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 1, НК «Експоцентр України», пав. № 23, «НАУКА».

Найближчими до місця проведення Конференції-виставки є готелі “Голосіївський” та “Мир”, а також Пансіонат Наукового центру радіаційної медицини НАМНУ (тел. (044)4509228). Діставатися до НК «Експоцентр України» зручніше від станції метро “Голосіївська”.

Завантажити Програму Коференції та Запрошення.

Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

© 2006-2016 ACCLMU. Atlaskit.

To Top