Діяльність ВАКХЛМ

Привітання організаторам і учасникам Науково-практичної конференції «Актуальні питання розвитку лабораторної медицини»

Радий вітати учасників, гостей та організаторів з відкриттям Науково-практичної конференції «Актуальні питання розвитку лабораторної медицини».
Цей захід щороку збирає фахівців, відданих шляхетній справі охорони здоров’я та представників компаній-дистриб’юторів і виробників новітнього обладнання та витратних матеріалів для лабораторій.

Вважаю, що це чудова нагода для спеціалістів і науковців з різних країн, не тільки обмінятися досвідом, новими напрацюваннями, досягненнями, відкриттями, а й ознайомитися із сучасною медичною технікою та витратними матеріалами для лабораторій. Маю надію, що ця конференція стане вагомим внеском у розвиток пріоритетної для України галузі охорони здоров’я та підвищення якості надання медичних послуг населенню.
Дана зустріч – унікальна можливість для фахівців з різних міст України та зарубіжжя зібратись разом і обговорити актуальні питання розвитку лабораторної медицини, отримати досвід іноземних спеціалістів.

Адже, цілком зрозуміло, що реформа медичної галузі, яка розпочата в Україні, неможлива без розвитку лабораторної медицини та модернізації лабораторій.
Переконаний, що професіоналізм, знання, досвід і високі людські якості наших лікарів та спеціалістів, потужний науковий, освітній та технологічний потенціал країни дають усі можливості ефективно модернізувати вітчизняну систему охорони здоров’я й вивести українську медицину на найвищий європейський рівень.

У досягненні цієї мети велике значення має обмін досвідом. Тому висловлюю особливу подяку організаторам та учасникам конференції за надану можливість поспілкуватися з колегами з різних країн та збагатитися новими знаннями у сфері охорони здоров’я.
Бажаю учасникам науково-практичної конференції плідної роботи та нових творчих здобутків в ім’я збереження здоров’я громадян нашої країни!
З повагою,
Перший заступник Голови
Комітету Верховної Ради України
з питань охорони здоров’я,
доктор медичних наук, професор             В.Г. ПЄРЄДЄРІЙ

Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

© 2006-2016 ACCLMU. Atlaskit.

To Top