Діяльність ВАКХЛМ

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Перспективи діагностики та лікування гематологічних захворювань»

Всеукраїнська асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини, спільно з ДУ «Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України», проводить IX науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Перспективи діагностики та лікування гематологічних захворювань».
Конференція відбудеться 18-19 квітня 2019 року за адресою: м. Київ, вул. Госпітальна, 12, конференц-зал «Президент готель».
Конференція зареєстрована в УНТЕІ за № 60.
Метою конференції є поширення сучасних знань та досвіду щодо досягнень в галузі діагностики та лікування хронічної мієлоїдної лейкемії, Ph-негативних мієлопроліферативних неоплазій, мієлодиспластичного синдрому, анемій, таласемії, гемофілії, супровідної терапії при гематологічних захворюваннях, лікування вірусних гепатитів, тощо. Ми прагнемо забезпечити високий освітній рівень заходу, який дозволить учасникам обмінятися інноваційними ідеями, знаннями та досвідом в сучасній діагностиці та лікуванні гематологічних захворювань.
В програмі конференції включені лекції та доповіді спеціалістів в галузі гематології з Італії – проф. Д. Сальо та Т. Барбуї, з Австрії – проф. Т. Ліона, з Латвії – проф. С. Лейніце, Азербайджану – проф. Ч. Асадова, а також українських провідних фахівців.
Швидкі темпи розвитку науки, поява нових, часто революційних технологій, необхідність опановувати сучасні методи діагностики пухлинних хвороб крові, потребує від лікарів безперервної освіти. Тому важливою має стати зустріч спеціалістів для обміну прогресивним досвідом і думками, підвищення взаємного наукового інтересу в галузі гематології та лабораторної медицини.
В рамках програми заходу запланована робоча нарада обласних експертів з гематології.
Запланована кількість учасників – 150 осіб.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в роботі Конференції.
Завантажити програму Конференції можна тут.

Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

© 2006-2016 ACCLMU. Atlaskit.

To Top