Діяльність ВАКХЛМ

XIII науково-практична конференція з міжнародною участю «Діагностика та лікування гематологічних захворювань»

Всеукраїнська асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини виступила співорганізатором XIII науково-практичної конференції з міжнародною участю «Діагностика та лікування гематологічних захворювань», яка відбудеться 24 – 25 травня 2024 р. Конференція буде проводитись в онлайн-форматі на базі електронної освітньої платформи OpenLikar та у офлайн форматі.

Місце проведення: м. Київ, конференц-зал готелю «Ramada Encore Kyiv», адреса Столичне шосе, 103.

Отримати детальну інформацію про конференцію та зареєструватися для участі можна за посиланням https://openlikar.com.ua/webinars/konferentsiia-z-mizhnarodnoiu-uchastiu-diahnostyka-ta-likuvannia-hematolohichnykh-zakhvoriuvan/ та на сторінці Української школи гематології у мережі Facebook https://www.facebook.com/UkrSH/

Захід внесено до Переліку заходів БПР 2024р. під №3704262. Усі учасники заходу, які в результаті тестування наберуть понад 70% правильних відповідей, отримають 10 балів БПР до особистого освітнього портфоліо.

Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

© 2006-2016 ACCLMU. Atlaskit.

To Top