Діяльність ВАКХЛМ

Науково-практична конференція з міжнародною участю «ДСТУ EN ISO 15189:2015 – дорожня карта якості лабораторних досліджень»

Всеукраїнська асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини разом з Національною медичною академією післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Технічним комітетом стандартизації 166 «Клінічні лабораторні дослідження та системи для діагностики in vitro» та Українським товариством клінічної лабораторної діагностики, за сприяння Міністерства охорони здоров’я України, проводять Науково-практичну конференцію з міжнародною участю «ДСТУ EN ISO 15189:2015 – дорожня карта якості лабораторних досліджень» що відбудеться 19 – 20 жовтня 2016 року.
В рамках конференції будуть представлені доповіді присвячені досвіду впровадження вимог ДСТУ EN ISO 15189:2015 «Медичні лабораторії. Вимоги до якості та компетентності», як Україні так і за кордоном, зокрема у Німеччині та Польщі. Представник Центрів контролю та профілактики захворювань (CDC) поділиться досвідом допомоги CDC у підготовці до акредитації медичних лабораторій у країнах з обмеженими ресурсами. Окрему увагу буде присвячено метрологічним аспектам, зокрема точності вимірювань. Також будуть приділено увагу питанням використання аудитів для поліпшення діяльності лабораторій та протиріччя між вимогами існуючого законодавства та міжнародного стандарту.
Крім того, в рамках конференції відбудуться Загальні збори ВАКХЛМ.
Загалом, завданням цієї конференції є висвітлення основних моментів та які треба звернути увагу при впроваджені системи забезпечення якості лабораторних досліджень та запропонувати оптимальну послідовність впровадження вимог ДСТУ EN ISO 15189:2015, як шлях покращення діяльності медичних лабораторій.
Конференція проводитиметься у рамках IX Міжнародної виставки комплексного забезпечення лабораторій LABComplEX у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2-Б).
Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в роботі Конференції.

smoz_60016092915350

Завантажити програму конференції.

Завантажити запрошення на конференцію.

Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

© 2006-2016 ACCLMU. Atlaskit.

To Top