Діяльність ВАКХЛМ

Науково-практична конференція «Роль сучасних лабораторних досліджень в лікувально-діагностичному процесі»

Всеукраїнська асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини та Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, за сприяння Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я України, Головного управління охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації, Національного агентства з акредитації України та Національної академії медичних наук України, проводять Науково-практичну конференцію «Роль сучасних лабораторних досліджень в лікувально-діагностичному процесі», яка відбудеться 26-27 вересня 2012 року у м. Києві у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (павільйон №3).

Конференція проводитиметься у рамках Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров’я», який внесено до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2012році» (поз. 10, стор. 12), затвердженого МОЗ України та НАМНУ України.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в роботі Конференції.

Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

© 2006-2016 ACCLMU. Atlaskit.

To Top