Діяльність ВАКХЛМ

Міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій»

З 27 по 30 вересня 2011 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2-Б) відбудеться головна подія лабораторної індустрії – Міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій». Основною метою Форуму є сприяння створенню, розвитку, забезпеченню та модернізації державних та приватних лабораторій України.
Форум охоплює усі галузі промисловості: харчову, нафтогазову, фармацевтичну, хімічну, металургійну, аграрну, машинобудівну, ювелірну та ін.; клінічну хімію та лабораторну медицину, ветеринарну медицину, науку та освіту, екологію, криміналістику та багато інших областей, в яких застосовується обладнання для лабораторій.
В рамках Форуму відбудеться 4-а Міжнародна спеціалізована виставка комплексного забезпечення лабораторій – LABComplEX-2011, яка включає експозиції «LABComplEX- Наука та Освіта», «LABComplEX- Промисловість», «LABComplEX- Агро», «LABComplEX- Медицина», «LABComplEX- Фарма».
У 2011 році у виставці LABComplEX приймуть участь більш як 280 експонентів з України, Росії, США, Японії, Німеччини, Чехії, Іспанії, Англії, Франції, Швейцарії, Польщі та Китаю. На виставці, загальна площа якої становить 5 800 м2, учасники представлять аналітичне обладнання, вимірювальні прилади, загальнолабораторне обладнання, лабораторні меблі та посуд, інструменти та витратні матеріали, ІТ-рішення для лабораторій, «чисті приміщення», засоби індивідуального захисту, а також комплексні рішення, необхідні для оснащення лабораторій будь-якого профілю.
Генеральним інвестором Форуму виступає АТ «Макрохім». Генеральним спонсором – компанія TOKYO BOEKI TECHNOLOGY LTD. Партнери та спонсори Форуму: АЛТ Україна Лтд., Хімлаборреактив, ТМ Експерт, ТМ ULAB, Аурум Лаб, INTERTECH Corporation, Bruker Corporation, НВО Нікомед, Ріана Альянс, ШимЮкрейн, Лабор-Технік, LECO Instrumente Plzen spol. s r.o., Алсі Лтд, ДіаВерітас, ХІММЕД.UA, Юнілаб, Донау Лаб Київ, Алсі-Хром, Макролаб, Укрдіагностика, Сарторіус Груп Україна, Біомед.
Вперше у Форумі приймають участь: Інженерно виробнича компанія ЛеоКон Груп, компанії Мелітек-Україна, УКРМЕДБУДІНВЕСТ, Вектор-Бест-Україна, АБ Інструментс та ПроБіоВет Україна.
Серед постійних учасників Форуму відомі на вітчизняному ринку компанії: Абботт Лабораторіз С.А. (діагностичний підрозділ), Рош Діагностікс, БІО-РАД, Інтеро, БАЛТІК БІО ТРЕЙД, Агроприлад та багато інших компаній.
Паралельно на одній площі з Форумом проходитиме 4-а Міжнародна спеціалізована виставка – «ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ-2011». Виставка включає експозиції представлені фундаментальними науково-технічними розробками в таких ключових напрямках як промисловий сектор, нанотехнології, наука і освіта, медицина, АПК та інші. Серед учасників виставки науково-дослідні установи НАН України, вищі навчальні заклади України. державні та приватні підприємства.
Вперше у рамках Форуму відбудуться спеціалізовані DEMO-ТУРИ, які включають презентації обладнання, реагентів та витратних матеріалів для проведення всіх типів лабораторних досліджень та носять навчальний характер. В рамках презентацій фахівці зможуть ознайомитись з сучасними технологіями та можливостями їх практичного застосування, протестувати запропоноване обладнання та отримати консультації від кваліфікований фахівців.
У рамках ділової програми Міжнародного форуму «Комплексне забезпечення лабораторій» відбудуться конференції, семінари та круглі столи, присвячені актуальним питанням щодо розвитку галузі та вирішенню проблем пов’язаних з оснащенням та переоснащенням лабораторій в різних галузях.
Традиційно відбудеться дводенна науково-практична конференція Всеукраїнської асоціації клінічної хімії та лабораторної медицини. Тема цьогорічної конференції – «Сучасний менеджмент медичних лабораторій» – присвячена питанням запровадження в систему охорони здоров’я національних і галузевих стандартів та їх гармонізації з міжнародними стандартами а також підготовці до акредитації медичних лабораторій. В ході конференції консультанти Американської асоціації клінічних патологів (ASCP) поділяться досвідом підготовки фахівців для медичних лабораторій у США. Окрему увагу буде приділено питанням діагностики захворювань шлунково-кишкового тракту, онкологічних захворювань та сучасним технологіям в клінічній мікробіології.
ІІІ Науково-практична конференція «Новітні розробки наукового обладнання провідних приладобудівних компаній. Розвиток центрів колективного користування в НАН України», яку щорічно проводить НАН України, буде присвячена новітнім технологічним рішенням для досліджень в різних областях науки.
Відділення хімії НАН України проведе Науково-практичну конференцію «Використання сучасного наукового обладнання у розвитку хімічної науки в Україні».
ІІ Міжнародна конференція «Дні фармацевтичної промисловості. Інноваційні рішення для виробництва та забезпечення якості лікарських засобів». По завершенню конференції відбудеться DEMO-ТУР «Сучасна лабораторія в фармацевтичній промисловості»
Семінар «Лабораторні дослідження як інструмент моніторингу здоровя тварин та безпеки продукції тваринного походження»
, що організовує науково-практичний журнал «Сучасна ветеринарна медицина», збере фахівців ветеринарної медицини. У рамках семінару будуть висвітлені питання міжнародних та національних вимог до виконання лабораторного контролю під час виробництва продукції тваринництва, запровадження системи управління безпекою харчової продукції на базі НАССР та багато інших актуальних питань.
Державне підприємство «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів» (ДП Укрметртестстандарт») проведе семінар «Ковбасні вироби: проблеми ідентифікації та підтвердження відповідності. Нові стандарти на ковбасу та м’ясні продукти».
Агентство AgriEvent спільно із Спілкою молочних підприємств та International Dairy Magazine проведуть круглий стіл «Якісне молоко від населення. Чи це можливо? (організаційні та технічні складові поліпшення якості молока».
Також у рамках Форуму проводитимуться презентації обладнання, майстер-класи та семінари від компаній ринку. Протягом чотирьох днів проходитимуть презентації обладнання та майстер-класи на стенді компанії Хімлаборреактив. 27 та 28 вересня: вперше в Україні на стенді компанії НОВАЦІЇ відбудеться презентація лазерного аналізатору розміру часток Mastersizer 3000, а на стенді компанії Abbott Laboratories працюватиме «наукове кафе».

Шановні фахівці! Запрошуємо вас відвідати Міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій» з 27 по 30 вересня у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул.. Салютна, 2-Б).
НЕ ПРОПУСТІТЬ ГОЛОВНУ ПОДІЮ ГАЛУЗІ!
Міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій є єдиним щорічним заходом, що визначає стратегічний вектор розвитку галузі в Україні.
Для економії часу, будь ласка, пройдіть on-line реєстрацію на сайті www.labcomplex.com та отримайте можливість експрес входу на Форум.

Більш детальна інформація:
Компанія LMT
тел.: +380 44 526 92 89
тел./факс: +380 44 526 94 87
e-mail: [email protected]
www.labcomplex.com
www.lmt.kiev.ua

Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

© 2006-2016 ACCLMU. Atlaskit.

To Top