Новини галузі

Фахівці ВАКХЛМ взяли участь в семінарі

Президент ВАКХЛМ Луньова Г.Г. та відп. за роботу з молоддю ВАКХЛМ Хейломська Т.О взяли участь в семінарі “Тренінги по стратегічному керуванню: Розвиток національної лабораторної політики та стратегічного лабораторного плану. Впровадження, контроль і оцінка”, організованого та проведеного Міністерством охорони здоров’я України разом із Центрами з контролю та профілактики захворювань США (CDC) та Асоціацією лабораторій громадського здоров’я (США; APHL) в рамках імплементації Глобального порядку денного з безпеки здоров’я за напрямком “Система національних лабораторій” та Плану невідкладних заходів із протидії СНІДу (PEPFAR) протягом 7-11 листопада 2016 р. в м. Києві.
Програма семінару охоплювала загальні питання функціонування лабораторної системи та лабораторій громадського здоров’я, а також ознайомлення з досвідом різних країн у виконанні основних завдань національних лабораторних систем в сфері нагляду за хворобами, епідеміологічних досліджень і реагування на надзвичайні ситуації.
img_5333
Участь фахівців ВАКХЛМ в цьому семінарі сприятиме зміцненню лабораторної системи країни, розробці лабораторних політик, створенню та реалізації стратегічного плану розвитку та взаємодії лабораторних мереж.

Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

© 2006-2016 ACCLMU. Atlaskit.

To Top