Діяльність ВАКХЛМ

Звіт про проведення Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Перспективи діагностики та лікування гематологічних захворювань»

Всеукраїнська асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини та Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України, за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та Національної академії медичних наук України, організували та провели з 11 по 12 травня 2017 р. в м. Одеса щорічну науково-практичну конференцію «Перспективи діагностики і лікування гематологічних захворювань».
У конференції взяли участь понад 100 фахівців різних спеціальностей з усієї України з метою обговорення проблемних питань діагностики та сучасних методів лікування в гематології. Швидкі темпи розвитку науки, поява нових, часто революційних технологій, необхідність опановувати сучасні методи діагностики пухлинних хвороб крові, потребує від лікарів безперервної освіти. Тому так важлива була зустріч спеціалістів для обміну прогресивним досвідом і думками, підвищення взаємного наукового інтересу в галузі гематології та лабораторної медицини. В ході конференції експерти з різних регіонів України, Німеччини, Італії, Білорусі, практикуючі лікарі та спеціалісти початківці обговорили сучасні тенденції ведення хворих і лабораторного супроводу в гематології. Одностайною була думка учасників про необхідність впровадження сучасних алгоритмів обстеження, протоколів лікування гематологічних хворих, що базуються на засадах доказової медицини, використанні високотехнологічного обладнання. Завдяки представницькому складу учасників конференції та серйозній роботі організаторів, обговорено багато яскравих ідей і пропозицій, що запам’ятаються. Учасники конференції успішно та плідно працювали, продуктивно обмінювалися досвідом, новими науковими досягненнями.

Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

© 2006-2016 ACCLMU. Atlaskit.

To Top