IFCC & EFLM

ВАКХЛМ стала афілійованим членом EFCC

Всеукраїнська асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини стала афілійованим членом Європейської Федерації клінічної хімії та лабораторної медицини (EFCC) 20 липня 2011 р.


Шановна д-р Луньова,

Радий привітати Всеукраїнську Асоціацію клінічної хімії та лабораторної медицини Україні (ВАКХЛМ) в якості нового афілійованого члена Європейської федерації клінічної хімії та лабораторної медицини (EFCC). На підставі поданих Вами документів, Генеральна Асамблея EFCC, головний адміністративний орган, що складається з представників від кожного з товариств – повних членів EFCC, проголосував за членство ВАКХЛМ в EFCC.
ВАКХЛМ має право надавати коментарі до всіх проектів документів, підготовлених робочими групами EFCC, а також делегувати відповідних, але не повних, членів до складу будь-якого Комітету або робочої групи EFCC. Як афілійований член, ВАКХЛМ не може брати участь у голосуваннях на виборах або консультаціях EFCC.
Як афілійований член, ВАКХЛМ і Національний Представник будуть регулярно отримувати всю відповідну інформацію від Бюро EFCC. Я запрошую вас визначити Національного Представника, який разом з Вами, як Президентом ВАКХЛМ, буде контактною персоною в складі EFCC від імені Вашої Асоціації.
Вашою контактною персоною в Бюро EFCC є пані Сільвія Каттанео, до якої Вам слід звертатися з будь-якими запитами та практичними питаннями, що стосуються діяльності EFCC.
Ми раді участі Україні в сімействі Європейський лабораторної медицини.

З повагою,
Іан Уотсон (Ian Watson)
Президент EFCC

Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

© 2006-2016 ACCLMU. Atlaskit.

To Top