Журнали

Вільний доступ до журналу LabMedica International для членів ВАКХЛМ

До ВАКХЛМ надійшла така пропозиція від наших колег з ЄФЛМ:
“Журнал LabMedica International, що публікується у співпраці з МФКХ і ЄФЛМ вже більше 30 років, визнано в якості головного джерела наукових новин для фахівців клінічних лабораторій по всьому світу.

Підписка на журнал, що надходив поштою кваліфікованим читачам в цілому світі, до недавнього часу була обмежена розповсюдженням його друкованої версії. Раді повідомити, що тепер ми можемо запропонувати безкоштовну цифрову підписку на LabMedica International кожному окремому члену Асоціації.

Щоб скористатися цією перевагою, Асоціація має надати список адрес електронної пошти членів під нашу повну гарантію, що такий список не буде відкрито третім особам. Ви можете отримати доступ до останнього цифрового видання LabMedica International за наступним посиланням: http://digital.turn-page.com/i/345194.”
В зв’язку з цим, всі бажаючи отримати доступ до зазначеного журналу (англійською) можуть надіслати свої ПІБ та електронну адресу для реєстрації на електронну адресу Асоціації: info [at] acclmu . org . ua, чим підтвердити своє бажання зареєструватися.

1 Comment

1 Comment

  1. Кисловська І.В.

    ������ ������ 11th, 2014 at 11:41

    Підтверджую своє бажання зареєструватися, щоб отримати доступ до цифрового видання журналу LabMedica International

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

© 2006-2016 ACCLMU. Atlaskit.

To Top