Діяльність ВАКХЛМ

Відозва до всіх небайдужих!

Шановні колеги!

Сьогодні ми разом із всією Україною переживаємо трагічні дні війни. Військова агресія Росії проти України є безпрецедентним порушенням основних прав людини.
Всі ми є свідками щоденних бомбардувань та обстрілів російськими ракетами і танками житлових районів нашої столиці Києва, Харкова, Сум, Житомира та багатьох інших українських міст, містечок і сіл. По всій країні руйнуються лікарні, школи та інші об’єкти гуманітарної сфери.
В таких надзвичайно складних умовах, унаслідок руйнування логістичних ланцюжків постачання, переважна більшість медичних лабораторій України відчуває гострий брак реагентів, тест-систем, витратних матеріалів та медичних виробів, що в свою чергу ускладнює своєчасне надання якісних діагностичних даних, надзвичайно важливих для швидкого встановлення діагнозу та початку лікування.
Як профільна професійна організація, ВАКХЛМ не може залишатися осторонь такої ситуації. Тому ми закликаємо вас не стояти осторонь та повідомляти про будь-які можливості щодо постачання зазначених вище товарних позицій для медичних лабораторій, а також актуальну контактну інформацію відповідальних осіб, яку ми надамо медичним лабораторіям для організації ефективної комунікації та співробітництва.
Всю інформацію прохання надсилати на електронну пошту секретаріату ВАКХЛМ: [email protected] або телефонувати: +380504414677 (Тетяна; Телеграм, Вайбер, Ватсапп); +380662933271 (Дмитро; Вайбер, Ватсапп).
Гуртуймося! Слава Україні!

З повагою,

Голова Ради ВАКХЛМ Хейломський О.Б.

Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

© 2006-2016 ACCLMU. Atlaskit.

To Top