Діяльність ВАКХЛМ

Пропозиції ВАКХЛМ щодо питань, розглянутих на засіданні Робочої групи, що відбулася за ініціативи ВАКХЛМ в Держспоживстандарті України 27 липня 2010 року

Пропозиції ВАКХЛМ щодо питань, розглянутих на засіданні Робочої групи, що відбулася за ініціативи ВАКХЛМ в Держспоживстандарті України 27 липня 2010 року

1. Підготувати і розглянути питання щодо спільних задач в галузі стандартизації, метрології, системи забезпечення якості, оцінювання відповідності та акредитації лабораторій, що працюють зі зразками біологічного походження, лабораторій контролю якості медичних та ветеринарних препаратів, лабораторій санітарно-епідеміологічної служби, лабораторій контролю наркотичних засобів та прекурсорів.
2. Підготувати і розглянути питання щодо спільних задач в галузі вимог до приладів, обладнання, тест-систем та реагентів, що застосовуються в лабораторіях, перелічених в п. 1.
3. Підготувати і розглянути питання щодо гармонізації та впровадження європейських регуляторних актів, що регламентують процедури оцінки відповідності та акредитації в галузях, зазначених в п.п. 1 і 2.
4. Підготувати і розглянути питання щодо гармонізації та впровадження міжнародних стандартів з побудови системи забезпечення якості і загальних вимог до лабораторій, перелічених в п. 1.
5. Підготувати і розглянути питання щодо гармонізації та впровадження міжнародних стандартів, що встановлюють вимоги до приладів, обладнання, тест-систем та реагентів для застосування в лабораторіях, перелічених в п. 1.
6. Підготувати і розглянути питання щодо гармонізації та впровадження міжнародних стандартів з інформатизації охорони здоров’я.
7. Підготувати і розглянути питання щодо гармонізації та впровадження міжнародних стандартів, що встановлюють вимоги до виробників приладів, обладнання, тест-систем та реагентів, що застосовуються в лабораторіях, перелічених в п. 1.
8. Підготувати і розглянути питання щодо ролі Держспоживстандарта, Укрметртестстандарта і інших профільних міністерств та відомств в системі та процедурах державної реєстрації (отримання дозволу на використання в Україні) та поточного контролю приладів, обладнання, тест-систем та реагентів, що застосовуються в лабораторіях, перелічених в п. 1.
9. Підготувати і розглянути питання щодо ролі Держспоживстандарта, Укрметртестстандарта і інших профільних міністерств та відомств в системі та процедурах отримання дозволів та поточного контролю діяльності лабораторій, перелічених в п. 1.

Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

© 2006-2016 ACCLMU. Atlaskit.

To Top