Діяльність ВАКХЛМ

Підсумки Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Нові клініко-діагностичні рішення та сучасні аналітичні технології»

17-18 квітня 2019 р. Всеукраїнською асоціацією клінічної хімії та лабораторної медицини, за участі Міністерства охорони здоров’я України, Національної академії медичних наук України та НМАПО ім. П.Л. Шупика, було проведено науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Нові клініко-діагностичні рішення та сучасні аналітичні технології», що відбулася в рамках X Ювілейного Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров′я нації» та спеціалізованої виставки лабораторного обладнання у Міжнародному Виставковому Центрі.
Підготовка програми науково-практичної конференції відбувалась у співпраці з європейськими експертами з лабораторної медицини за сприяння ЄФЛМ.
У відкритті заходу взяла участь Президент ВАКХЛМ проф. Луньова Г.Г.


До роботи в конференції долучилися 793 фахівця з лабораторної медицини всіх регіонів України, зокрема експерти з клінічної лабораторної діагностики ДОЗ областей, члени ВАКХЛМ, викладачі кафедр клінічної лабораторної діагностики післядипломної освіти ЗВО.


В роботі науково-практичної конференції взяли участь провідні спеціалісти лабораторної діагностики України, Республіки Беларусь, Польщі та Німеччини.
Особливу увагу було приділено європейському досвіду в питаннях використання лабораторних тестів в сучасній доказовій медицині та оцінки аналітичної достовірності клінічних лабораторних досліджень. На пленарних засіданнях також було обговорено клінічні та сучасні діагностичні аспекти системного остеопорозу, серцево-судинних захворювань, дисфункції ендотелію судин, імунного статусу при вакцинації та алергічних захворюваннях та алгоритми оцінки чоловічої фертильності. Дуже важливим був обмін досвідом фахівців лабораторної медицини в питаннях інструментального терапевтичного моніторингу ліків за допомогою високоефективної рідинної хроматографії з мас-спектрометричним детектуванням, а також цифрової трансформації роботи медичних лабораторій за допомогою лабораторних інформаційних систем.
Науково-практична конференція, майстер-класи, виставкові заходи та спеціалізовані експозиції створили міжнародну платформу для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців лабораторної медицини.
Основним завданням науково-практичної конференції було формування єдиного підходу і консолідація зусиль, спрямованих на надання доступних і якісних лабораторних послуг населенню України.
У рамках науково-практичної конференції було проведено засідання Ради ВАКХЛМ, де представники регіональних осередків поділилися досвідом реформування лабораторної медицини на місцях.

Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

© 2006-2016 ACCLMU. Atlaskit.

To Top