Новини галузі

Міжнародна Конференція національних стратегій для TORCH комплексу, Chlamydia trachomatis та вірусу папіломи людини

Міжнародна Конференція національних стратегій для TORCH комплексу, Chlamydia trachomatis та вірусу папіломи людини, 15-16 листопада 2012 р., Київ

ПІД ЕГІДОЮ

 

ЗАПРОШЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА КОНФЕРЕНЦІЇ

Запрошуємо Вас на Міжнародну Конференцію національних стратегій для TORCH комплексa, Chlamydia trachomatis та вірусу папіломи людини. Ця Конференція буде проходити в самому центрі Києва, усього за кілька кроків від відомої вулиці столиці – Хрещатика, недалеко від основних визначних пам’яток і торгових галерей міста. Конференція допоможе розробити національні стратегії для раннього виявлення, контролю і лікування TORCH комплексa, Chlamydia trachomatis та вірусу папіломи людини.
На цій Конференції ми будемо прагнути сприяти розвитку місцевих, науково обгрунтованих керівних принципів. Ця подія буде розвивати досягнення вже традиційних українських щорічних конференцій з TORCH комплексу.
Я дуже радий почати співпрацю з Всеукраїнською асоціацією клінічної хімії і лабораторної медицини і Латвійською суспільством лабораторних фахівців з організації такої важливої ​​Конференції.
У програмі Конференції будуть розглянуті останні клінічні, діагностичні, економічні та наукові досягнення в практичній і науковій медицини для задоволення потреб та інтересів імунологів, алергологів, фахівців лабораторій, гінекологів, дерматовенерологів, інфектології, мікробіологів, фахівців охорони здоров’я. Крім того, буде значна промислова виставка в новій і цікавій формі.
З досвіду інших міжнародних конференцій вважаю, що не тільки наукова програма визначає успіх Конференції, але також і супутні соціальні заходи. Запрошена вечеря 15-го листопада буде свого роду синтезом культурного і розважального заходу, включаючи звуки української музики. Саме Ви, делегати, забезпечуєте успіх Конференції, тому, будь ласка, заплануйте 3-ій тиждень листопада 2012-ого року для Конференції в Києві!

До зустрічі в Києві!

Професор Георгій Драннік
Президент Конференції
Президент Українського товариства імунологів, алергологів, імунореабілітологів

Скачати брошуру для спонсорів і учасників виставки.

Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

© 2006-2016 ACCLMU. Atlaskit.

To Top