Без категорії

Круглий стіл «Лікарське самоврядування та професійні асоціації, як запорука професійного зростання медичних працівників»

20 квітня 2018 року Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров’я провів засідання «круглого столу» на тему: «Лікарське самоврядування та професійні асоціації, як запорука професійного зростання медичних працівників».
Організаторами «круглого столу» виступили Народний депутат України, перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Корчинська О.А. спільно з членом Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України, лікарем ортопедом-травматологом, аспірантом ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМІ-І України» Гайовичем І.В.
До участі у вказаному заході було запрошено народних депутатів України, представників Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, інших заінтересованих міністерств і відомств, представників українських професійних медичних асоціацій та товариств, громадських організацій, а також фахівців, експертів, представників ЗМІ, інших зацікавлених осіб.
Модерувала захід Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, народний депутат України Корчинська О.А.
Учасниками «круглого столу» було презентовано тематичні доповіді щодо перспектив запровадження самоврядування медичних працівників, зокрема лікарського самоврядування в Україні, його основних принципів, ролі фахових медичних асоціацій у зростанні професійності лікарів та їх взаємодії з органами лікарського самоврядування, а також щодо досвіду запровадження самоврядування інших професійних спільнот в Україні та за кордоном.
Крім того, учасникам «круглого столу» було презентовано основні положення законопроекту про професійне самоврядування медичних професій в Україні, з метою формування консолідованої позиції щодо запропонованих законодавчих ініціатив.

Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

© 2006-2016 ACCLMU. Atlaskit.

To Top