Діяльність ВАКХЛМ

Х НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПЕРСПЕКТИВИ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ГЕМАТОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ»

Шановні колеги!

Від імені оргкомітету висловлюю Вам свою повагу та запрошую прийняти участь в щорічній X науково-практичній конференцій з міжнародною участю «Перспективи діагностики та лікування гематологічних захворювань», яка відбудеться 17-18 грудня 2020 року в форматі online.

Науковими організаторами заходу виступили ДУ «Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України», Всеукраїнська асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини, кафедра клінічної лабораторної діагностики НМАПО ім. П.Л. Шупика, кафедра внутрішньої медицини №1 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, ГО «Національне медичне партнерство», БО «Благодійний фонд допомоги хворим з порушеннями системи гемостазу та гематологічними захворюваннями».

Очікується, що у конференції візьмуть участь фахівці різних спеціальностей з усієї України з метою обговорення проблемних питань діагностики та сучасних методів лікування в гематології. Швидкі темпи розвитку науки, поява нових, часто революційних технологій, необхідність опановувати сучасні методи діагностики хвороб крові, потребують від лікарів безперервної освіти. Тому так важлива зустріч спеціалістів для обміну прогресивним досвідом і думками, підвищення взаємного наукового інтересу в галузі гематології.

В ході конференції експерти з різних регіонів України, Німеччини, Італії, Іспанії, Австрії, Греції, Швейцарії, практикуючі лікарі та спеціалісти початківці обговорять сучасні тенденції ведення хворих і лабораторного супроводу в гематології.

Буде опрацьовано шляхи впровадження сучасних алгоритмів обстеження, протоколів лікування гематологічних хворих, що базуються на засадах доказової медицини, використанні високотехнологічного обладнання.

Бажаю учасникам конференції успішно та плідно спілкуватися, продуктивно обмінюватися досвідом, новими науковими досягненнями, набути яскравих ідей і пропозицій, вражень, що запам’ятаються.

Інформацію про конференцію можна отримати за посиланням https://ush.org.ua/page15886953.html.

Зареєструватися для участі у конференції можна за посиланням https://webinar.livevideo.com.ua/index.php?p=anketa&event_id=83&lang=ua

Участь в заході для працівників охорони здоров’я безкоштовна. Запрошую Вас прийняти участь в конференції.

З повагою,

проф. Клименко С.В.

Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

© 2006-2016 ACCLMU. Atlaskit.

To Top