Діяльність ВАКХЛМ

Пропозиції ВАКХЛМ щодо питань, розглянутих на засіданні Робочої групи, що відбулася за ініціативи ВАКХЛМ в Держспоживстандарті України 27 липня 2010 року

Пропозиції ВАКХЛМ щодо питань, розглянутих на засіданні Робочої групи, що відбулася за ініціативи ВАКХЛМ в Держспоживстандарті України 27 липня 2010 року

1. Підготувати і розглянути питання щодо спільних задач в галузі стандартизації, метрології, системи забезпечення якості, оцінювання відповідності та акредитації лабораторій, що працюють зі зразками біологічного походження, лабораторій контролю якості медичних та ветеринарних препаратів, лабораторій санітарно-епідеміологічної служби, лабораторій контролю наркотичних засобів та прекурсорів.
2. Підготувати і розглянути питання щодо спільних задач в галузі вимог до приладів, обладнання, тест-систем та реагентів, що застосовуються в лабораторіях, перелічених в п. 1.
3. Підготувати і розглянути питання щодо гармонізації та впровадження європейських регуляторних актів, що регламентують процедури оцінки відповідності та акредитації в галузях, зазначених в п.п. 1 і 2.
4. Підготувати і розглянути питання щодо гармонізації та впровадження міжнародних стандартів з побудови системи забезпечення якості і загальних вимог до лабораторій, перелічених в п. 1.
5. Підготувати і розглянути питання щодо гармонізації та впровадження міжнародних стандартів, що встановлюють вимоги до приладів, обладнання, тест-систем та реагентів для застосування в лабораторіях, перелічених в п. 1.
6. Підготувати і розглянути питання щодо гармонізації та впровадження міжнародних стандартів з інформатизації охорони здоров’я.
7. Підготувати і розглянути питання щодо гармонізації та впровадження міжнародних стандартів, що встановлюють вимоги до виробників приладів, обладнання, тест-систем та реагентів, що застосовуються в лабораторіях, перелічених в п. 1.
8. Підготувати і розглянути питання щодо ролі Держспоживстандарта, Укрметртестстандарта і інших профільних міністерств та відомств в системі та процедурах державної реєстрації (отримання дозволу на використання в Україні) та поточного контролю приладів, обладнання, тест-систем та реагентів, що застосовуються в лабораторіях, перелічених в п. 1.
9. Підготувати і розглянути питання щодо ролі Держспоживстандарта, Укрметртестстандарта і інших профільних міністерств та відомств в системі та процедурах отримання дозволів та поточного контролю діяльності лабораторій, перелічених в п. 1.

Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Most Popular

To Top