Діяльність ВАКХЛМ

Конференція-виставка «Медична лабораторія & Інновації в медицині» відбудеться в Києві 20-21 квітня 2010 р.

З 20 по 21 квітня 2010 року в Києві в НВЦ «Експоцентр України» (пав. №23, «НАУКА») відбудеться конференція-виставка «Медична лабораторія & Інновації в медицині», організована Міністерством охорони здоров’я України, Всеукраїнською асоціацією клінічної хімії і лабораторної медицини, НАН і АМН України та компанією LMT Corporation. Цей захід, присвячений останнім досягненням в лабораторній медицині, об’єднає науково-практичну конференцію, виставку сучасного лабораторного і діагностичного устаткування, експозицію інститутів НАН України і АМН України, а також презентації інноваційних проектів з медичної тематики.
У сучасних умовах в організації лікувально-діагностичного процесу особливу роль відіграє лабораторна медицина, яка надає лікареві понад 70% діагностично значущої інформації про стан пацієнта. Лабораторна медицина в Україні вимагає серйозних реформ – удосконалення нормативної і науково-методичної бази, розробки нових підходів до технічного оснащення лабораторій. Конференція-виставка «Медична лабораторія & Інновації в медицині» стане новим майданчиком для плідного діалогу між фахівцями лабораторної медицини і ученими, розробниками, виробниками і дистриб’юторами лабораторного і діагностичного устаткування, меблів, тест-систем, реактивів та інших витратних матеріалів.
Науково-практична конференція «Медична лабораторія & Інновації в медицині» (організатори – Всеукраїнська асоціація клінічної хімії і лабораторної медицини, МОЗ України, АМНУ) присвячена питанням забезпечення якості клініко-лабораторних досліджень, проблемам лабораторної діагностики в акушерсько-гінекологічній, онкогематологічній та ендокринологічній практиці. Окрім того, йтиметься про нові технології в діагностиці захворювань і модернізації матеріально-технічної бази медичних лабораторій України. В рамках конференції пройде нарада керівників регіональних центрів ВАКХЛМ і головних позаштатних обласних фахівців з клінічної лабораторної діагностики Міністерства охорони здоров’я України.
У рамках цього заходу відбудеться виставкова експозиція «Медична лабораторія», яка дозволить відвідувачам ознайомитися із сучасним устаткуванням для клініко-діагностичних досліджень, а також взяти участь у відкритих майстер-класах з актуальних питань лабораторної діагностики (зокрема, в галузі цитології з використанням мікроскопів ТМ «MICROS» і ТМ «Гранум»).
У виставці беруть участь понад 30 компаній, які пропонують сучасні технології та устаткування для забезпечення медичних лабораторій: «Рош Діагностикс», «Aбботт Лабораторіз С.А.», Bio-Rad Laboratories, Inc, «Експерт», «ФАРМАСКО», DiaSys Diagnostic Systems GMBH», «ЕКО-МЕД-С», «Діамеб», «Діаверітас», «Укрдіагностика», Тokyo Boeki CIS LTD, «Симеста ВААЛ», «Кормей», «Реплікон», «Біо Тест Мед», «МедБіоАльянс», «Філісит-діагностика», «Укрмедспілка», «Реагент», НПЛ «Гранум», «Квертимед-Україна», «АЛСІ» ЛТД, ЛАБ-УНІВЕРСУМ, «Укроргсинтез», «ЮВІС», «ТІС-КОМ Сервіс», «ХіМек», «БіоТехЛаб-с», «Трансмед», «Рідан Інжиніринг», Міжнародна школа технічного законодавства і управління якістю.
Запрошуємо фахівців державних і недержавних медичних лабораторій, лікарів, менеджерів соціальної медицини, фахівців СЕС, керівників місцевих управлінь і відділів охорони здоров’я (обласних, міських, районних), фахівців вітчизняних науково-дослідних і медичних установ МОЗ України, інститутів НАН України, АМН України взяти участь в конференції і відвідати виставку, офіційне відкриття якої відбудеться 20 квітня 2010 року в 10.00 за адресою: м. Київ, вул. Глушкова, 1, НВЦ «Експоцентр України» (колишня ВДНГ), пав. №23, «НАУКА».
Оргкомітет:
Компанія LMT Corporation
Адреса: Україна, м. Київ, пр-т 40-річчя Жовтня, 100/2
Тел./факс: +380 44 526 92 89
e-mail: lmt@lmt.kiev.ua
www.lmt.kiev.ua
Всеукраїнська асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини
Тел.: +38 044 221 08 43
Тел.:+38 044 361 64 76
e-mail: info@acclmu.org.ua, acclmu@i.ua
www.acclmu.org.ua
Завантажити Програму Науково-практичної конференції «Медична лабораторія & Інновації в медицині» (документ MSWord, 57k)
Завантажити одну та другу сторону запрошення для відвідування Конференції-виставки


Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Most Popular

To Top