Діяльність ВАКХЛМ

Привітання організаторам і учасникам Науково-практичної конференції «Актуальні питання розвитку лабораторної медицини»

Радий вітати учасників, гостей та організаторів з відкриттям Науково-практичної конференції «Актуальні питання розвитку лабораторної медицини».
Цей захід щороку збирає фахівців, відданих шляхетній справі охорони здоров’я та представників компаній-дистриб’юторів і виробників новітнього обладнання та витратних матеріалів для лабораторій.

Вважаю, що це чудова нагода для спеціалістів і науковців з різних країн, не тільки обмінятися досвідом, новими напрацюваннями, досягненнями, відкриттями, а й ознайомитися із сучасною медичною технікою та витратними матеріалами для лабораторій. Маю надію, що ця конференція стане вагомим внеском у розвиток пріоритетної для України галузі охорони здоров’я та підвищення якості надання медичних послуг населенню.
Дана зустріч – унікальна можливість для фахівців з різних міст України та зарубіжжя зібратись разом і обговорити актуальні питання розвитку лабораторної медицини, отримати досвід іноземних спеціалістів.

Адже, цілком зрозуміло, що реформа медичної галузі, яка розпочата в Україні, неможлива без розвитку лабораторної медицини та модернізації лабораторій.
Переконаний, що професіоналізм, знання, досвід і високі людські якості наших лікарів та спеціалістів, потужний науковий, освітній та технологічний потенціал країни дають усі можливості ефективно модернізувати вітчизняну систему охорони здоров’я й вивести українську медицину на найвищий європейський рівень.

У досягненні цієї мети велике значення має обмін досвідом. Тому висловлюю особливу подяку організаторам та учасникам конференції за надану можливість поспілкуватися з колегами з різних країн та збагатитися новими знаннями у сфері охорони здоров’я.
Бажаю учасникам науково-практичної конференції плідної роботи та нових творчих здобутків в ім’я збереження здоров’я громадян нашої країни!
З повагою,
Перший заступник Голови
Комітету Верховної Ради України
з питань охорони здоров’я,
доктор медичних наук, професор             В.Г. ПЄРЄДЄРІЙ

Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Most Popular

To Top