Діяльність ВАКХЛМ

Відповідь Голови підкомітету з питань технічного регулювання та стандартизації у сфері охорони здоров’я Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Дубіля В.О. на звернення Асоціації щодо лабораторного тестування інфекції COVID-19

Всеукраїнська асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини висловлює свою вдячність Голові підкомітету з питань технічного регулювання та стандартизації у сфері охорони здоров’я Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Валерію Олександровичу Дубілю за оперативне реагування на звернення щодо лабораторного тестування інфекції COVID-19 від 15 травня 2020 року.

Нижче наведено листа Дубіля В.О. до Міністра охорони здоров’я України Степанова М.В. та в.о. генерального директора ДУ “ЦГЗ МОЗ України” Кузіна І.В. стосовно окреслених у зверненні питань.

Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

© 2006-2016 ACCLMU. Atlaskit.

To Top