Діяльність ВАКХЛМ

Підсумки семінару «Перспективи клінічної лабораторної діагностики в Україні»

27 квітня 2023 року, Всеукраїнською асоціацією клінічної хімії та лабораторної медицини (ВАКХЛМ) та Національним університетом охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, за підтримки клінічної лікарні «Феофанія» ДУС та ТОВ «SanaLab», був проведений семінар «Перспективи клінічної лабораторної діагностики в Україні» на базі клінічної лікарні «Феофанія».
В семінарі прийняли участь спеціалісти медичних лабораторій та фахівці загальної практики – сімейної медицини.
Основну увагу було приділено таким актуальним питанням як дослідження системи гемостазу, лабораторна діагностикв захворювань щитоподібної залози, діагностика чоловічої фертильності та тромбоеластографія з метою їх застосування у практичній діяльності.
Також було обговорено актуальні проблеми лабораторних технологій в трансплантології для реалізації задач HLA типування та моніторингу антитіл, а також управління лабораторним процесом за допомогою лабораторної інформаційної системи ЛІС TerraLab.
Модератором заходу виступив професор С. Клименко завідувач кафедри клінічної лабораторної діагностики, керівник Центру гематології, хіміотерапії гемобластозів та трансплантації кісткового мозку КЛ «Феофанія», Президент ВАКХЛМ.

Семінар відбувся у форматі поєднання дистанційної та особистої участі, в ньому взяло участь понад 700 учасників.
За участь у семінарі учасникам нараховано 10 балів БПР згідно з пунктом 3.4 додатку 5 до Порядку проведення атестації лікарів (пункт 1 розділу V), затвердженого наказом МОЗ України від 22.02.2019 № 446.

Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

© 2006-2016 ACCLMU. Atlaskit.

To Top