Новини галузі

Перший міжнародний симпозіум «Клініка і лабораторний аналіз»

23-24 жовтня 2008 року в Будинку вчителя відбувся Перший міжнародний симпозіум «Клініка і лабораторний аналіз», присвячений 10-річчю медичної лабораторії “Діла”. Учасники симпозіуму заслухали й обговорили доповіді на теми, що стосуються проблем забезпечення якості лабораторних досліджень, організації різних етапів лабораторного процесу, взаємодії клініцистів і лабораторій, а також різних аспектів застосування лабораторної діагностики при виявленні й лікуванні цілого ряду захворювань в акушерській, ендокринологічній і загальній практиці.

На симпозіумі виступила Президент Всеукраїнської асоціації клінічної хімії і лабораторної медицини, головний позаштатний фахівець з клінічної лабораторної діагностики Мінздраву України, зав. кафедрою клінічної лабораторної діагностики НМАПО ім. П.Л. Шупика, проф., д.м.н. Ганна Геннадіївна Луньова з доповіддю “Стандартизація в клінічній діагностиці – база доказової медицини”.

 

У виступі п. Луньової на прес-конференції, що відбулася 23 жовтня в рамках симпозіуму, була відзначена розробка Асоціацією концепцій Державних програм сімейної медицини, централізації лабораторних досліджень і регулювання ринку лікарських препаратів і виробів медичного призначення.

Також Ганна Геннадіївна повідомила про початок робіт в рамках пілотних проектів реалізації програм сімейної медицини й централізації клініко-діагностичних лабораторій в окремих містах і областях, а також про триваючу роботу Асоціації з по перекладу й гармонізації міжнародних стандартів з існуючою законодавчою базою України, про зміну процедури атестації (акредитації) клініко-діагностичних лабораторій, а також про підготовку фахівців за новими удосконаленими програмами.

Докладніше про програму Симпозіуму можна дізнатись тут.

Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

© 2006-2016 ACCLMU. Atlaskit.

To Top