Діяльність ВАКХЛМ

“Медичний Форум – 2009” в Експоцентрі

З 26 травня на території Національного комплексу “Експоцентр України” розпочне свою роботу щорічний виставковий захід “Медичний Форум – 2009”. Організаторами Форуму виступають Міністерство охорони здоров’я України, Національний комплекс “Експоцентр України” та Державне українське об’єднання “Політехмед”.

Виставка проходитиме за підтримки Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства промислової політики України, Академії медичних наук України. “Медичний Форум – 2009” об’єднає спеціалізовані виставки медичної тематики, спрямовані на підтримку і розвиток вітчизняної медичної галузі.

Зокрема, “Інмед – 2009” – XII міжнародна спеціалізована виставка медичного обладнання представить діагностичне та лабораторне обладнання; продукцію для функціональної діагностики; обладнання та меблі для лікарень; вироби одноразового використання; сучасні науково-технічні розробки в медичній галузі. Інші виставки, що пройдуть у рамках Медичного форуму: “Індустрія охорони здоров’я – 2009″, “Фармацевтика – 2009” ,“Ортопедія – 2009”.

За матеріалами прес-служби МОЗ України

Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Most Popular

To Top