IFCC & EFLM

ВАКХЛМ стала афілійованим членом EFCC

Всеукраїнська асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини стала афілійованим членом Європейської Федерації клінічної хімії та лабораторної медицини (EFCC) 20 липня 2011 р.


Шановна д-р Луньова,

Радий привітати Всеукраїнську Асоціацію клінічної хімії та лабораторної медицини Україні (ВАКХЛМ) в якості нового афілійованого члена Європейської федерації клінічної хімії та лабораторної медицини (EFCC). На підставі поданих Вами документів, Генеральна Асамблея EFCC, головний адміністративний орган, що складається з представників від кожного з товариств – повних членів EFCC, проголосував за членство ВАКХЛМ в EFCC.
ВАКХЛМ має право надавати коментарі до всіх проектів документів, підготовлених робочими групами EFCC, а також делегувати відповідних, але не повних, членів до складу будь-якого Комітету або робочої групи EFCC. Як афілійований член, ВАКХЛМ не може брати участь у голосуваннях на виборах або консультаціях EFCC.
Як афілійований член, ВАКХЛМ і Національний Представник будуть регулярно отримувати всю відповідну інформацію від Бюро EFCC. Я запрошую вас визначити Національного Представника, який разом з Вами, як Президентом ВАКХЛМ, буде контактною персоною в складі EFCC від імені Вашої Асоціації.
Вашою контактною персоною в Бюро EFCC є пані Сільвія Каттанео, до якої Вам слід звертатися з будь-якими запитами та практичними питаннями, що стосуються діяльності EFCC.
Ми раді участі Україні в сімействі Європейський лабораторної медицини.

З повагою,
Іан Уотсон (Ian Watson)
Президент EFCC

Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Most Popular

To Top