Діяльність ВАКХЛМ

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Формування діалогу клініцистів і фахівців клінічної лабораторної діагностики: сучасні методи лабораторної діагностики соціально небезпечних захворювань»

Всеукраїнська асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини, Міністерство охорони здоров’я України та Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика проводять Науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Формування діалогу клініцистів і фахівців клінічної лабораторної діагностики: сучасні методи лабораторної діагностики соціально небезпечних захворювань», яка відбудеться 19-20 квітня 2016 року у м. Києві у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (павільйон №3, вхідна група К, конференц-зали №№ 6 та 7).

Конференція проводитиметься у рамках VII Міжнародного міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації», V Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України» та Спеціалізованої експозиції «MEDLab – комплексне забезпечення медичних лабораторій».

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в роботі Конференції.
Завантажити запрошення на конференцію можна тут.

Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Most Popular

To Top