header image

Видання

Науково-практичний журнал "Біомедична інженерія"

Скачати журнал

Увага

VIII Міжнародна виставка LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH.

Технічний комітет 166 - Клінічні лабораторні дослідження та системи для діагностики in vitro

7 липня 2009 р. Міністерство охорони здоров’я України видало наказ №484 "Зміни до Положення про проведення іспитів на передатестаційних циклах, затвердженого наказом МОЗ України від 18.05.94 № 73, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.07.94 за № 146/355". Відповідно до цього документу, вводиться комп’ютерний контроль рівня знань лікарів (провізорів), які успішно виконали навчальний план і програму та набрали необхідну кількість балів відповідно до Шкали значень різних видів діяльності лікарів (провізорів) у період між передатестаційними циклами.
Особи, які не набрали необхідної кількості балів з відповідної лікарської (провізорської) кваліфікаційної категорії, проходять комп’ютерний контроль рівня знань на категорію, якій відповідає набрана ними кількість балів з урахуванням пройденого передатестаційного циклу, або на підтвердження сертифіката лікаря-спеціаліста (провізора-спеціаліста), що дає право продовжувати обіймати посаду лікаря-спеціаліста (провізора-спеціаліста) з певної лікарської (провізорської) спеціальності”.

Скачати повний текст наказу N484.doc 79K

 • seliniva 10262009

  Приказ МЗ Украины №484 от 07.07.2009 года не доработан.
  Шкалу значений разных видов деятельности… в п. 7 следует издать в такой редакции:
  “Науково-педагогічна (педагогічна) робота у вищих медичних (фармацевтичних ТА ЮРИДИЧНИХ) навчальних закладах і закладах (на факультетах) післядипломної освіти
  I-II рівнів акредитації:
  - за основним місцем роботи
  - за сумісництвом
  III-IV рівнів акредитації:
  - за основним місцем роботи
  - за сумісництвом”
  Автор Наказа упустили из виду, что во всех юридических институтах и университетах читается дисциплина “Судебная медицина и психиатрия”.

 • Аноним 01292015

  Здравствуйте.
  Участвововали ли представители ВАКХЛМ в обсуждении Стратегии построения новой системы здравоохранинеия? Какие предложения внесли?
  Почему так редко обновляется сайт?

Залишити коментар

 

Дискусії

Прийняти участь в обговоренні питань галузі Ви можете наступним чином: