Новини галузі

Зміни до Положення про проведення іспитів на передатестаційних циклах

v-ukra-d1-97ni-oficijno-pidtverdzheno

Наказ МОЗ України №484 від 07.07.2009 “Зміни до Положення про проведення іспитів на передатестаційних циклах…”

7 липня 2009 р. Міністерство охорони здоров’я України видало наказ №484 “Зміни до Положення про проведення іспитів на передатестаційних циклах, затвердженого наказом МОЗ України від 18.05.94 № 73, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.07.94 за № 146/355”. Відповідно до цього документу, вводиться комп’ютерний контроль рівня знань лікарів (провізорів), які успішно виконали навчальний план і програму та набрали необхідну кількість балів відповідно до Шкали значень різних видів діяльності лікарів (провізорів) у період між передатестаційними циклами.
Особи, які не набрали необхідної кількості балів з відповідної лікарської (провізорської) кваліфікаційної категорії, проходять комп’ютерний контроль рівня знань на категорію, якій відповідає набрана ними кількість балів з урахуванням пройденого передатестаційного циклу, або на підтвердження сертифіката лікаря-спеціаліста (провізора-спеціаліста), що дає право продовжувати обіймати посаду лікаря-спеціаліста (провізора-спеціаліста) з певної лікарської (провізорської) спеціальності”.

Скачати повний текст наказу N484.doc 79K

2 Comments

2 Comments

 1. seliniva

  Ħ 26th, 2009 at 16:58

  Приказ МЗ Украины №484 от 07.07.2009 года не доработан.
  Шкалу значений разных видов деятельности… в п. 7 следует издать в такой редакции:
  “Науково-педагогічна (педагогічна) робота у вищих медичних (фармацевтичних ТА ЮРИДИЧНИХ) навчальних закладах і закладах (на факультетах) післядипломної освіти
  I-II рівнів акредитації:
  – за основним місцем роботи
  – за сумісництвом
  III-IV рівнів акредитації:
  – за основним місцем роботи
  – за сумісництвом”
  Автор Наказа упустили из виду, что во всех юридических институтах и университетах читается дисциплина “Судебная медицина и психиатрия”.

 2. Анонімний

  Ӧ 29th, 2015 at 12:15

  Здравствуйте.
  Участвововали ли представители ВАКХЛМ в обсуждении Стратегии построения новой системы здравоохранинеия? Какие предложения внесли?
  Почему так редко обновляется сайт?

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

tk-logo-ukr

© 2006-2016 ACCLMU. Atlaskit.

To Top