Новини галузі

Зміни до Положення про проведення іспитів на передатестаційних циклах

v-ukra-d1-97ni-oficijno-pidtverdzheno

Наказ МОЗ України №484 від 07.07.2009 “Зміни до Положення про проведення іспитів на передатестаційних циклах…”

7 липня 2009 р. Міністерство охорони здоров’я України видало наказ №484 “Зміни до Положення про проведення іспитів на передатестаційних циклах, затвердженого наказом МОЗ України від 18.05.94 № 73, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.07.94 за № 146/355”. Відповідно до цього документу, вводиться комп’ютерний контроль рівня знань лікарів (провізорів), які успішно виконали навчальний план і програму та набрали необхідну кількість балів відповідно до Шкали значень різних видів діяльності лікарів (провізорів) у період між передатестаційними циклами.
Особи, які не набрали необхідної кількості балів з відповідної лікарської (провізорської) кваліфікаційної категорії, проходять комп’ютерний контроль рівня знань на категорію, якій відповідає набрана ними кількість балів з урахуванням пройденого передатестаційного циклу, або на підтвердження сертифіката лікаря-спеціаліста (провізора-спеціаліста), що дає право продовжувати обіймати посаду лікаря-спеціаліста (провізора-спеціаліста) з певної лікарської (провізорської) спеціальності”.

Скачати повний текст наказу N484.doc 79K

2 Comments

2 Comments

 1. seliniva

  Ħ 26th, 2009 at 16:58

  Приказ МЗ Украины №484 от 07.07.2009 года не доработан.
  Шкалу значений разных видов деятельности… в п. 7 следует издать в такой редакции:
  “Науково-педагогічна (педагогічна) робота у вищих медичних (фармацевтичних ТА ЮРИДИЧНИХ) навчальних закладах і закладах (на факультетах) післядипломної освіти
  I-II рівнів акредитації:
  – за основним місцем роботи
  – за сумісництвом
  III-IV рівнів акредитації:
  – за основним місцем роботи
  – за сумісництвом”
  Автор Наказа упустили из виду, что во всех юридических институтах и университетах читается дисциплина “Судебная медицина и психиатрия”.

 2. Анонімний

  Ӧ 29th, 2015 at 12:15

  Здравствуйте.
  Участвововали ли представители ВАКХЛМ в обсуждении Стратегии построения новой системы здравоохранинеия? Какие предложения внесли?
  Почему так редко обновляется сайт?

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Most Popular

To Top