Без категорії

Круглий стіл «Лікарське самоврядування та професійні асоціації, як запорука професійного зростання медичних працівників»

20 квітня 2018 року Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров’я провів засідання «круглого столу» на тему: «Лікарське самоврядування та професійні асоціації, як запорука професійного зростання медичних працівників».
Організаторами «круглого столу» виступили Народний депутат України, перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Корчинська О.А. спільно з членом Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України, лікарем ортопедом-травматологом, аспірантом ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМІ-І України» Гайовичем І.В.
До участі у вказаному заході було запрошено народних депутатів України, представників Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, інших заінтересованих міністерств і відомств, представників українських професійних медичних асоціацій та товариств, громадських організацій, а також фахівців, експертів, представників ЗМІ, інших зацікавлених осіб.
Модерувала захід Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, народний депутат України Корчинська О.А.
Учасниками «круглого столу» було презентовано тематичні доповіді щодо перспектив запровадження самоврядування медичних працівників, зокрема лікарського самоврядування в Україні, його основних принципів, ролі фахових медичних асоціацій у зростанні професійності лікарів та їх взаємодії з органами лікарського самоврядування, а також щодо досвіду запровадження самоврядування інших професійних спільнот в Україні та за кордоном.
Крім того, учасникам «круглого столу» було презентовано основні положення законопроекту про професійне самоврядування медичних професій в Україні, з метою формування консолідованої позиції щодо запропонованих законодавчих ініціатив.

Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Most Popular

To Top