Новини галузі

Фахівці ВАКХЛМ взяли участь в семінарі

Президент ВАКХЛМ Луньова Г.Г. та відп. за роботу з молоддю ВАКХЛМ Хейломська Т.О взяли участь в семінарі “Тренінги по стратегічному керуванню: Розвиток національної лабораторної політики та стратегічного лабораторного плану. Впровадження, контроль і оцінка”, організованого та проведеного Міністерством охорони здоров’я України разом із Центрами з контролю та профілактики захворювань США (CDC) та Асоціацією лабораторій громадського здоров’я (США; APHL) в рамках імплементації Глобального порядку денного з безпеки здоров’я за напрямком “Система національних лабораторій” та Плану невідкладних заходів із протидії СНІДу (PEPFAR) протягом 7-11 листопада 2016 р. в м. Києві.
Програма семінару охоплювала загальні питання функціонування лабораторної системи та лабораторій громадського здоров’я, а також ознайомлення з досвідом різних країн у виконанні основних завдань національних лабораторних систем в сфері нагляду за хворобами, епідеміологічних досліджень і реагування на надзвичайні ситуації.
img_5333
Участь фахівців ВАКХЛМ в цьому семінарі сприятиме зміцненню лабораторної системи країни, розробці лабораторних політик, створенню та реалізації стратегічного плану розвитку та взаємодії лабораторних мереж.

Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Most Popular

To Top